Sponser

Red Dead Redemption apžvalga

Naujienos

Visi, kurie nori išbandyti Red Dead Redemption 2, tikisi, kad tai bus neįtempto veiksmo, ramus žaidimas, primenantis Senųjų Vakarų istorinius filmus, kuriame dominuoja jodinėjimas žirgais, o 60% laiko praleidžiama tiesiog keliaujant po Amerikos dykumas. Tačiau šiame žaidime yra ir veiksmo – šaudynių, traukinių apiplėšimų, greitai lekiančių žirgų, vyksta medžioklės, žvejyba ir ilgi pokalbiai aplink laužą.

Panašu, kad Rockstar Games – Grand Theft Auto kūrėjai ir vieni iš pačių sėkmingiausių žaidimų kūrėjų pasaulyje, praleido septynerius metus ir investavo milijonus kurdami Deadwood lygiavertį vaizdo žaidimą. Tai yra istorija, tiesą sakant, visa istorijų kolekcija, apie nykstantį gyvenimo būdą, kai nedidelė neteisėtai susibūrusi gauja siekia užkirsti kelią Amerikos modernizavimui ir kovoja su priešais bei teisininkais.

Vienas iš pagrindinių veikėjų, Arthur Morgan, priklauso gaujai, kurios lyderis yra Dutch Van der Linde, laikosi klasikinių vakarietiškų įstatymų ir save laiko kovotoju už laisvę, o ne nusikaltėliu. Žaidime vaizduojami vyrai, priešininkų kovos ir atsitiktiniai personažai, besiburiantis aplink Van der Linde. Šie personažai sukurti naudojantis naujausiomis technologijomis ir todėl jie atrodo bei juda tarsi realūs žmonės, aktoriai, su savo stipriosiomis ir silpnosiomis pusėmis. Keliaudami jie pasakoja anekdotus, dalinasi pastebėjimais – taip sukuriamas dar turtingesnis turinys. Gyvenimas verda aplink gaujos stovyklą, į kurią žaidėjai grįžta po apiplėšimų, medžioklės. Stovykloje jie susitinka pavalgyti, miegoti ir pasidalinti savo nuotykiais su kitais gaujos nariais.

Jokiu abejonių – šis žaidimas yra strateginis. Žaidime vyksta pasakojimas ir sukuriamas laukinių vakarų paveikslas, kuris gali būti netikėtai siaubingas ir nepasiduodantis laikui. Išskyrus kelias išimtis, daugybėje istorijų, kurias Rockstar sukūrė apie šią gaują, yra vykdomos pavienės misijos, su netikėtais vingiais ir nuotykiais, ir tai sukuria įdomų, sudėtingą, įtaigų pasakojimą. Maždaug 2 000 žmonių sunkiai dirbo, kad sukurtų šį žaidimą. Kiekvienas iš jų gali didžiuotis, kad prisidėjo prie šio projekto.

0 0 vote
Article Rating
Taip pat skaitykite
Prenumeruoti
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments