Sponser

Naujojo MacBook 2019 specifikacijos

Naujienos

Dizainas

Kalbant apie dizainą, dauguma mano, kad naujasis modelis nepademonstruos fizinių MacBook pokyčių, tačiau gali būti, kad kompiuterio rėmelis bus plonesnis ir tai leis padidinti įstrižainės dydį coliu, ženkliai nedidinat paties kompiuterio.

MacBook jau dabar neįtikėtinai plonas, vos 13,1 mm, o sveria vos 0,9 kg – tai 24 procentais mažesni matmenys nei senojo MacBook Air. Tačiau lyginant su naujesnio dizaino MacBook Air, kuris buvo išleistas 2018 metais, MacBook yra tik šiek tiek mažesnis (28,05 cm x 19,65 cm, 0,92 kg, lyginant su 30,41 cm x 21,24 cm, 1,25 kg).

Spalvų parinktys

Yra ir spalvų parinkčių pokyčių – MacBook yra auksinės, sidabro ir pilkos spalvos.

Ar kada nors MacBook spalvos sutaps su iPhone XR spalvomis? Pavyzdžiui, geltona, raudona ar mėlyna? Tikriausiai tai neįvyks, tačiau, atsižvelgiant į tai, kad Apple siūlo tikrai spalvingus kompiuterius, to atmesti negalima.

Dydis

Šiuo metu MacBook yra tik vieno dydžio – ekrano dydis siekia 12 colių, o pačių nešiojamų kompiuterių dydis svyruoja nuo 28,05 cm iki 19,65 cm. Gali būti, kad Apple, sumažindama rėmelį, sumažins ir kompiuterio dydį, tuo pat metu sumažės ir klaviatūra. Vienas iš dabartinių matmenų privalumų yra tas, kad jis yra standartinio nešiojamo kompiuterio dydžio.

Klaviatūra

Taip pat kaip ir 2018 MacBook Pro, MacBook Air, naujajame MacBook tikriausiai taip pat bus naujo dizaino klaviatūra.

Nors Apple teigė, kad Pro 2018 klaviatūra yra tylesnė, panašu, kad naujas dizainas padės kovoti ir su besikaupiančiomis dulkėmis. Ši problema buvo taip išplitusi, kad, po vieno iškelto ieškinio, Apple pasiūlė nemokamai sutaisyti nešiojamus kompiuterius, sugedusius dėl dulkių.

Akivaizdu, kad Apple ieškojo sprendimo. 2018 m. kovo mėnesį bendrovė registravo patentą, kuriame išsamiai aprašoma, kad sklendės blokuoja tarpus tarp kiekvieno klavišo, kad į klaviatūros vidų nepatektų dulkės ir skysčiai.

„Touch Bar“ liečiama juosta

Nuo 2016 m., kai kurie MacBook Pro modeliai turi „Touch Bar“ liečiamą juostą palei klaviatūros viršų, kurioje yra spartieji klavišai – juose pateikiamos tokios funkcijos kaip meniu, ar emocijas atspindintys simboliai. Būtų prasminga įdiegti šią „Touch Bar“ juostą ir MacBook.

Taip pat skaitykite

Palikite atsiliepimą

avatar
  Prenumeruoti  
Notify of