Naujoji MacBook klaviatūra nėra jau tokia siaubinga

2016 m. ir 2017 m. MacBook ir MacBook Pro modeliai turėjo blogiausias klaviatūra aukštos klasės nešiojamuose kompiuteriuose. Jos ne tik buvo plokščios, triukšmingos, skausmingos liečiant, bet ir iš tiesų sugedusios. Darba Apple taiko nemokamą klaviatūros pakeitimo programą tiems, kurių klaviatūros sugedo dėl to, kad po jomis susikaupė dulkės.

Savybės

Apple 2017 m. klaviatūros yra plokščios ir veikia labai triukšmingai. Pirštai trankosi į klavišus. Jei mėgstate intensyviai spausdinti kompiuteriu, teksto rinkimas gali būti toks garsus, kad pertrauktų pokalbį, o pirštų galai dienos pabaigoje gali dilgčioti.

2018 m. modelis yra daug švelnesnis. Spaudžiami klavišai spragsi, tačiau tikrai yra mažiau triukšmingesni. Jaučiama, kad klavišo apačioje yra amortizatorius, todėl ilgą laikant dirbant su klaviatūra tikrai juntamas palengvėjimas.

Tačiau turiu nuvilti, jei turite didelių lūkesčių: jei jums patinka Lenovo ar Microsoft nešiojamojo kompiuterio klaviatūra, ši klaviatūra vis tiek nepatiks. Ji ne tokia gera, kokia buvo 2015 m. MacBook Pro klaviatūra, tačiau ne tokia „skausminga“ kaip pastarieji keli modeliai.

Patvarumo dilema

Klausimas, ar 2018 m. MacBook Pro klaviatūra yra patvaresnė – mažiau gendanti nei 2016 – 2017 m. modeliai. 2018 m. modelio klavišai atrodo šiek tiek griežtesni, pavyzdžiui, mažiau vietos tarp korpuso ir pagrindinės plastiko dalies, tai gali užkirsti kelią dulkių patekimui. Tačiau jei problema yra ta, kad Apple drugelio jungiklio konstrukcija iš esmės yra sugedusi, gedimų vis tiek pasitaikys.

Apple naikina naujausią MacBook Pro su puikia klaviatūra ir USB-A prievadais – štai kodėl modelis eBay kainuoja 1300 JAV dolerių, nors ir turi senstantį procesorių.

Patobulinta klaviatūra (ir daug greitesnis našumas) leidžia mažiau pasitikėti 2018 m. MacBook Pro, nei 2016 m. ir 2017 m. modeliais. Tačiau mes norėtume, kad Apple pripažintų, jog eksperimentai su klaviatūra buvo bloga idėja.

Nauji 2018 m. MacBook Pro modeliai turi trečios kartos „drugelio“ klaviatūrą. Praleidome visą ryta rinkdami tekstą 2017 m. ir 2018 m. modeliams, todėl galime teigti, kad naujojo nešiojamojo kompiuterio klaviatūra yra geresnė. Ne puiki, tačiau pakankamai gera.