Kokia tikimybė, kad Red Dead Redemption 2 pasirodys PC

Rockstar privertė mus laukti, kol pranešė naujienas apie tai, ar Red Dead Redemption 2 (RDR2) pasirodys kompiuteriuose (PC).

Panaši situacija buvo ir su GTA 5. RDR2 buvo išleistas konsolėse, taip pat interaktyvia forma – tai neabejotinai jų sritis. Jei bus nuspręsta RDR2 išleisti kompiuteriuose, apie tai mes turėtumėme išgirsti 2019 metais. Kol kas oficialių žinių nėra, tačiau yra priežasčių, dėl kurių galime tikėtis, kad RDR2 pamatysime ir kompiuteriuose. Netrukus po to, kai buvo išleista žaidimo konsolė, pasirodė oficiali programėlė, intensyviai nukreipianti į tai, kad galime tikėtis Red Dead Redemption 2 išleidimo kompiuteryje, nes yra siūlomos grafikos parinktys bei kiti nustatymai. Taip verta prisiminti, kad 2018 m. gruodžio mėn. į YouTube nutekėjo galimas grafikos parinkčių meniu, skirtas kompiuteriui. Mes abejojame dėl duomenų teisėtumo, nes šis vaizdo įrašas labai trumpas, neparodantis paties žaidimo. 

Šiame straipsnyje nori aptarti įrodymus, kad žaidimas gali būti išleistas kompiuteriui, taip pat nagrinėjame Rockstar bendrąją strategiją. Ši tema bei YouTube vaizdo įrašas buvo intensyviai aptarinėjami Reddit portale. Kadangi naudotojo paskyra buvo ištrinta, diskusija taip pat dingo, tačiau netrukus buvo įkelta vėl. Meniu siūlomos parinktys: „vsync“, tekstūros, šešėlių, atspindėjimo kokybę bei daugiau parinkčių. Mes susisiekėme su Rockstar, kad išsiaiškintume, ar šis nutekėjęs įrašas yra tikras. Vis dėlto, kai kurie elementai rodo, kad tai nėra realus dalykas. Pavyzdžiui, kur yra kitos grafinės parinktys? Kodėl nerodoma faktinė žaidimo medžiaga? Kodėl, kai keičiasi raiška, nėra meniu juostos, siūlančios GTA 5 vaizdo atminties? Meniu yra FXAA parinktis, tačiau programėlėje siūloma TXAA parinktis, o versijoje, skirtoje konsolei – iš anksto numatyta TAA parinktis. Beveik po mėnesio, parinktys nebuvo pašalintos, o kai kuriose parduotuvėse pastebėta, kad numeris yra konsolės žaidimo versijos diena, todėl esame tikri, kad tai suklastota. Tačiau tai nereiškia, kad Red Dead Redemption 2 2019 m. kompiuteryje nepasirodys.