Intel Core i9-9900K 9th Gen CPU apžvalga

Nors Intel pridėjo daugiau branduolių į savo ankstesnius „Cofee Lake“ procesorius, stengdamiesi neatsilikti nuo AMD’s Ryzen CPU, tačiau akivaizdu, kad jų 10 nm mazgas vis dar kelia problemų. Įmonės devintos kartos branduolių procesoriai, kitaip žinomi kaip „Cofee Lake“ atnaujinimas, žymi dar vieną žingsnį į priekį tobulinant darbalaukį.

Intel savo branduoliais visiškai atitinka AMD Ryzen, įskaitant naująjį Core i9, turintį devynis „Hyper-Threaded“ branduolius (8C/16T), ir aukščiausius dažnius, kuriuos galima rasti pagrindinėje erdvėje. Taip pat įmonė turi Core i7, kuriame yra du papildomi branduoliai, bei atnaujintą Core i5. AMD dėl didelio branduolių skaičiaus, agresyvios kainos bei naujovių siekiančių entuziastų, jau pasimėgavo savo šlovės akimirka. Dabar Intel eilė. Pavyzdžiui, Core i9-9900K, transportuojamas permatomame, plastikiniame dodekaedre, demonstruoja sistemos konstrukciją, panašiai kaip AMD sužavėjo savo „Threadripper“ pakuote. Intel taip pat grįžo prie Solder Thermal Interface Material (STIM) technologijos tarp sriegtuvo ir šilumos paskirstytojo, tokiu būdu sudaromos palankesnės sąlygos geresniam šilumos perdavimui, kad būtų galima susidoroti su daugiau branduolių ir aukštesniais užtvarais.

Devintos kartos branduolių procesoriai taip pat yra Intel pirmasis bandymas programinės įrangos pagalba sušvelninti Meltdown ir Foreshadow pažeidžiamumą. Core i9-9900K yra greičiausias mūsų bandytas pagrindinis darbastalio procesorius. Tačiau jis yra ir vienas iš brangiausių. Žinant, kad Intel neatitinka AMD vertės, ar didžiausias darbalaukio našumas yra tai, už ką verta mokėti?

Naujasis Core i9 yra neįtikėtinai įspūdingas, tačiau dauguma vartotojų mieliau rinktųsi pigesnę alternatyvą, pavyzdžiui, Core i7-9700K. Be to, jei kaina nėra svarbiausias dalykas, ir jums reikia greičio, tuomet verta rinktis Core i9-9900K.