Sponser

Geriausi kompiuteriniai žaidimai

Žaidimai

„Dead or Alive“ ir „Devil May Cry 5“ yra naujausi iš mūsų ekspertų sudarytų  15 kategorijų, 155 apžvalgų. Tai geriausi kompiuteriniai žaidimai.

Išsiaiškinkime vieną dalyką: tai ne istorinis populiariausių žaidimų tyrimas. Nieko panašaus. Žinoma, „Metal Gear Solid V“: „Phantom Pain“ iš naujo apibrėžia slaptą veiksmą, o „Forza Horizon“ serija yra galutinė atviro pasaulio lenktynių franšizė, tačiau tai nebuvo įtraukta į šią apžvalgą. Kitaip tariant, tai vis besiplečianti kolekcija, kurią turėtumėte įsigyti, jei turite stacionarų arba nešiojamą kompiuterį.

Be to, čia vertinamas bet koks žaidimas, kuris dar yra prieinamas ir vis dar laikomas puikiu. Manome, kad galime padėti jums apsispręsti, kurie vaizdo žaidimai nusipelnė vietos kompiuterio kietajame diske, o kurie nėra vertingi, net kai jų kaina sumažinama 85 proc.

Šiai apžvalgai sudaryti reikėjo nemažai darbo. PCMag redaktoriai daugelį metų žaidė galybę įvairių žaidimų, todėl buvo būtina nustatyti įtraukimo kriterijų. Kad žaidimas būtų įtrauktas, jį turėjo peržiūrėti PCMag, vienas iš kriterijų – žaidimą vis dar galima įsigyti ir jis turi 3,5 žvaigždučių (ar didesnį) įvertinimą. Pirmasis reikalavimas yra siekiant užtikrinti, kad bus suteikta daugiau informacijos žaidėjams. Taip, šioje apžvalgoje gilinamasi į kiekvieną žaidimą, tačiau gebėjimas susieti peržiūros privalumus yra naudingas tiems, kurie ieško gilesnio pjūvio. Antrąjį kriterijų jau aptarėme. Ties trečiuoju kriterijumi teko šiek tiek pagalvoti. Nenorėjome nustatyti tokio mažo įvertinimo, kad beveik visi žaidimai atitiktų kriterijų, tačiau įvertinimas neturėtų būti ir per didelis, nes negalėtume įtraukti tokių B lygio žaidimų kaip „Dead Island“, „Split/Second“. Šiuo metu 3,5 žvaigždutės yra tinkamas vidutinis įvertinimas, tačiau peržiūrėję daugiau žaidimų, sąrašą galime koreguoti.

Mūsų pasirinkimas

Šiuo metu apžvalgoje yra daugiau nei 150 žaidimų, o ja naudotis yra tikrai labai paprasta. Žaidimai yra sugrupuoti pagal abėcėlę pagal žanrą. Paprasčiausiai pasirinkite žanrą, tarkime, kovos žaidimai, ir puslapis jus nuves į tinkamą skyrių.

Be to, turėtumėte užtikrinti, kad kompiuteris būtų apsaugotas žaidžiant. Siūlome patikrinti geriausius žaidimų VPN tinklus, PCMag išbandytus virtualius privačius tinklus. Tinkamas VPN užkirs kelią žmonėms, turintiems piktų kėslų, lįsti į jūsų tinklą, neleis sugadinti IP adreso, kad negalėtumėte pasiekti kitose šalyse esančių žaidimų. Peržiūrėkite mūsų apžvalgą, kad sužinotumėte apie VPN paslaugas, kurias naudojant žaidimų sesijos vėluoja mažiausiai.

Diskutuokime

Jei nesutinkate su mūsų pasirinkimu, arba manote, kad turėtume peržiūrėti žaidimą, kuris kažkodėl praslydo pro mūsų akis, apačioje yra komentarų skiltis – būtinai palikite atsiliepimą, tik būkite mandagūs.

Tiesa, jei esate konsolės mylėtojas ir manote, kad mes šališki ir dėmesį skiriame PC žaidimams tik todėl, kad esame PCMag – jūs esate teisūs! Vis dėlto, mūsų darbuotojai atrinko ir geriausius pasirinkimus „PlayStation 4, „Xbox One“, „Wii U“, ir „3DS“. Pristatome geriausius kompiuterinius žaidimus. Mėgaukitės!

Geriausių kompiuterinių žaidimų kategorijos:

Geriausi veiksmo PC žaidimai

Geriausi nuotykių PC žaidimai

Geriausi kovų PC žaidimai

Geriausi siaubo PC žaidimai

Geriausi MMO PC žaidimai

Geriausi MOBA PC žaidimai

Geriausi dėlionių PC žaidimai

Geriausi lenktynių PC žaidimai

Geriausi RPG & Roguelike PC žaidimai

Geriausi Shmup PC žaidimai

Geriausi šaudymo PC žaidimai

Geriausi simuliacijos PC žaidimai

Geriausi sporto PC žaidimai

Geriausi slapto veiksmo PC žaidimai

Geriausi strateginiai PC žaidimai

0 0 vote
Article Rating
Taip pat skaitykite
Prenumeruoti
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments