Geriausi 2019 m. konvertuojami du viename ir hibridiniai nešiojamieji kompiuteriai

Nežinote, ką geriau pirkti – nešiojamąjį kompiuterį ar planšetę? Rinkite abu – du viename. Padėsime pasirinkti tai, kas geriausia jums.

Du įrenginiai už vieno kainą: konvertuojamas kompiuteris

Daugelį metų nešiojamasis kompiuteris buvo vienintelė išeitis keliaujant ar norint kompiuterį vežtis kartu sus savimi. Tuomet, kai mobilieji procesoriai tapo galingesni, o operacinės sistemos – lankstesnės, atsirado pasirinkimas: galime likti prie tradicinio dizaino arba rinktis planšetinį kompiuterį, kuris ne toks funkcionalus ir turi mažiau galios, tačiau patogesnis, nes nelieka klaviatūros. Taigi tai buvo tik laiko klausimas, kol iniciatyvūs gamintojai suprato, kad klaviatūros pridėjimas arba pašalinimas yra viskas, ko reikia, norint vieną prietaisą paversti kitu. Dabar turime produktą „du viename“ ir ši kategorija yra viena sparčiausiai augančių kompiuterių pramonėje.

Kas yra du viename prietaisas?

Paprasčiau kalbant, du viename yra optimizuotas konvertuojamas nešiojamasis kompiuteris arba nuimama planšetė, turinti tiek liečiamą ekraną, tiek fizinę klaviatūrą. Galite naudoti du viename prietaisą lygiai taip pat, kaip įprastą nešiojamąjį kompiuterį. Jei ilgą laiką norėsite naudotis tik ekranu, tam taip pat yra galimybė. Kai pageidausite, galite apversti ar perjungti režimus.

Be to, jūs vis dar perkate kompiuterius su operacine sistema, nesvarbu, ar tai yra Chrome OS, ar Windows 10. Apple nurodė žmones, kuriems reikia liečiamo ekrano ir planšetinio kompiuterio/nešiojamo kompiuterio konversijos į iOS turinčius iPad ir iPad Pro modelius, sujungtus su papildoma klaviatūra. Savo meniu Apple dar neturi du viename MacOs.

Mes suskirstėme du viename įrenginius į dvi rūšis: konvertuojamą nešiojamąjį kompiuterį (vienos dalies prietaisas) ir nuimamas planšetinis kompiuteris (dalijamas į dvi dalis).

Konvertuojami nešiojamieji kompiuteriai

Konvertuojantis nešiojamas kompiuteris gali transformuotis iš nešiojamojo kompiuterio į planšetinį kompiuterį ir atgal, dauguma sistemų turi vyrių konstrukciją, leidžianti sukti klaviatūros dalį 360 laipsnių kampu tolyn nuo ekrano. Šis du viename tipas yra geriausias pasirinkimas, jei planuojate dažnai naudoti klaviatūrą, nes taip garantuojama, kad ji visada bus su jumis (Didžiojo Amerikos romano teksto rinkimas ar įprastos verslo ataskaitos rašymas naudojant kieto, plokščio paviršiaus klaviatūrą, yra patirtis, kurios nelinkėtumėte net didžiausiam priešui).

Judantis nešiojamojo kompiuterio lankas leidžia dažnai naudoti šias sistemas įvairiais režimais. Jei norite, kad būtų galima bendrinti ekraną su visais susitikimo dalyviais, klaviatūros dalį galite padėti ant stalo (taip vadinamieji stovo ar ekrano režimai) ir ekraną rodyti priešais. Galite padėti ekraną šonu (taip vadinami palapinės ar A formos režimai), taip įrenginys užima mažiau vietos. Tai labai lankstaus du viename įrenginio tipas.

Konvertuojamame įrenginyje baterija ir pagrindinė plokštė paprastai yra pagrindinėje dalyje (kaip ir įprastame nešiojamajame kompiuteryje). Stabilus apatinis dangtelis taip pat yra geresnė spausdinimo platforma. Nešiojamojo kompiuterio formoje yra daugiau vietos baterijai, todėl pailgėja baterijos veikimo laikas.

Nuimami planšetiniai kompiuteriai

Nuimamas planšetinis kompiuteris du viename iš esmės yra korpusas su klaviatūros dėže ar klaviatūros doku. Doko parinktis yra šiek tiek stabilesnė, nei klaviatūros dėžė, tačiau bendra idėja yra tokia pati: galite išimti planšetės klaviatūros dalį ir palikti ją. Tokio tipo yra avangardiniai Microsoft Surface nuimami modeliai (Surface Book, Pro ir Go linijos).

Windows 10 planšetiniai kompiuteriai (ir nuimami modeliai) sveria mažiau nei 2 svarus, o klaviatūros ar doko pridėjimas gali padvigubinti bendrą sistemos svorį. Planšetinis kompiuteris su gerai suprojektuotu klaviatūros doku yra funkcionaliai neatsiejamas nuo nešiojamojo kompiuterio, o kai kurių išimamų dokų sudėtyje yra papildomų baterijų elementų, kurie gali labai pailginti darbo laiką nenaudojant elektros lizdo. Paprastesnėse klaviatūrose trūksta tokių dalykų kaip papildomų baterijų ar USB prievadų. Bet jei klaviatūra reikalinga tik retkarčiais, didele tikimybe, kad jums to nereikės.

Klaviatūros dėžė naudinga tuo, kad ji plonesnė ir perpus lengvesnė nei įprastas nešiojamasis kompiuteris ar konvertuojamas kompiuteris. Nuimamos hibridinės planšetės paprastai būna sunkios, nes yra visos sudedamosios dalys bei baterijos, todėl jų svoris lokalizuotas ekrane. Išbandykite naudojimo būdus ir įvertinkite, ar liečiamas ekranas, ar kompiuteris jums geriausias. Planšetinio kompiuterio nuėmimas ir klaviatūros palikimas yra optimalus, kai, pavyzdžiui, aktyviai pristatote skaidrių peržiūrą dideliame ekrane ir naudodamiesi planšetiniu kompiuteriu. Klaviatūros uždėjimas trunka kelias sekundes, todėl galėsite lengvai (ir patogiai) keisti skaidrių demonstracijos turinį.

Techniniai duomenys: kaip atrodo du viename įrenginys

Likusieji techniniai duomenys (ekrano dydis, atminties talpa, procesorius ir kt.) konvertuojamiems ir nuimamiems hibridiniams kompiuteriams paprastai atitinka tuos pačius standartus, kaip ir dauguma įprastų nešiojamųjų kompiuterių ir Windows 10 planšetinių kompiuterių. Tai reiškia, kad turėsite mokėti daugiau, jei norite papildomo greičio, ar plonesnio dizaino.

Pavyzdžiui, sistema su ventiliatoriumi, Y serijos Core i5 arba Core i7 procesoriumi gali turėti puikų akumuliatoriaus tarnavimo laiką ir labai ploną korpusą. Šie lustai paprastai būna tokie pat, kaip ir nuimamuose variantuose. Tai reiškia, kad šios sistemos bus šiek tiek mažiau galingos nei palyginamo dydžio nešiojamieji kompiuteriai arba konvertuojami du viename įrenginiai, nes šie mažos galios mobilieji procesoriai yra sukurti juos naudoti ramiai, o ne norint didelio greičio.

Nenuimamų du viename įrenginių sistemoje dažniau naudojami tokie procesoriai, kaip U serijos Core i3, Core i5 ar Core i7. Tai greičiausiai bus storesnis įrenginys, tačiau turėsite daugiau galių atlikti reiklesnius žiniasklaidos kūrimo ar daugiafunkcinius darbus. Kaip ir bet kas kitas, kompiuterio pirkimas yra kompromisų žaidimas, o mes padėsime jums apsispręsti.