Sponser

2019 m. išleidžiami žaidimai

Kaip išsirinkti?

 

Šiais metais laukiama kelių įspūdingų žaidimų. 2019 m. vaizdo žaidimuose dominuoja šie dalykai: didelis biudžetas, ilgai laukti tęsiniai ir poapokaliptiniai pasauliai. Netgi imama manyti, kad dėl kažkokios nežinomos priežasties žmonės apie ateitį galvoja labai pesimistiškai. Laime, ne viskas yra niūru ir juoda, nes pasitelkiant tolimas planetas, stebuklingus pasaulius bei jūras, kuriose knibžda piratai, bus palaikoma kovinga žmonių dvasia. Tai yra geriausi žaidimai, kurie šiemet džiugina labiausiai.

Far Cry New Dawn

Far Cry 5 Ubisof atviro pasaulio veiksmo nuotykių serijos grįžta, ir New Dawn siekia toliau plėtoti žaidėjų patirtį. Far Cry 5 principas – tarpinis variantas tarp jau buvusio seno varianto ir visiškai naujo žaidimo. Veiksmas vyksta Hope apskrityje, Montanoje, kur reikia greitai reaguoti į branduolinės apokalipsės padarinius. Žaidėjai turi pasigaminti ginklus ir pastatyti buveinę, vadinamą Gerovės bastioną, tuo pat metu kovojant su riaušininkais, kuriems vadovauja žiauriosios seserys dvynės Mickey ir Lou. Ko gero, tai įdomiausias Far Cry posūkis nuo 80-ųjų laikų įkvėpto Blood Dragon.

Far Cry New Dawn išleidimo data: 2019 metų vasario 15 d.

Platformos: PS4, Xbox One bei Pc.

Metro: Exodus

Sukurtos remiantis Dmitrijaus Gluchovskio novelėmis, Metro serijos visuomet buvo populiarios, tačiau Exodus rengiasi sumušti visus rekordus. Po apokalipsės išgyvenęs šaulys, pagrindinis herojus Artiom, turi atstatyti Maskvos metro sistemos ir Rusijos sienos liekanas. Šis statymas atrodo stulbinančiai, o dėl didelio amatų, maitinimo ir mechanizmų asortimento šis žaidimas yra labai universalus – šaulių mėgėjams tikrai verta pabandyti.

Metro: Exodus išleidimo data: vasario 15 d.

Platformos: PS4, Xbox One bei PC

Anthem

Electronic Arts ir BioWare kūrėjai sukūrė Anthem, sci-fi paremtą šaulio istoriją su RGP elementais. Nors dauguma detalių vis dar lieka paslaptyje, mes žinome, kad tai yra visagalių kūrėjų seniai paliktas pasaulis, o Jūs – laisvai samdomas darbuotojas, naudojantis senovės dievų techniką – šis lakios fantazijos žaidimas ir įspūdingas Javelin padeda perteikti egzotišką bendrą vaizdą. Tikimės, kad gerbėjai suteiks antrą šansą po nuviliančios BioWare Mass Effect: Andromeda patirties. Naujasis žaidimas turėtų būti smagus, ir, priešingai nei Destiny, BioWare pažadėjo, kad šįkart papasakos visą istoriją.

Anthem išleidimo data: vasario 22 d.

Platformos: PS4, Xbox One bei PC

kompiuteriniai žaidimai.

Devil May Cry 5

Kadangi žaidėjai nepelnytai ignoravo 2013 m. Devil May Cry, praėjo daugiau nei dešimtmetis nuo paskutinio Devil May Cry žaidimo. Vaizduojamas demonų žudikų – Dantė ir Nero – sugrįžimas kartu su paslaptingu naujoku, vadinamu V (jei paaiškėtų, kad jis nėra susijęs su Dantės broliu Vergilu, būtų dar didesnis netikėtumas), o veiksmo centre yra demonų invazija į Red Grave miestą. Kiekvienas herojus turi tam tikrų įgūdžių – Dantė valdo šautuvus ir kardus, Nero turi demonus nugalinčią dirbtinę ranką, o su V dar susipažinsite. Žaidimas tapo labai universalus. 2019 m. Helovinas ateis anksčiau.

Devil May Cry 5 išleidimo data: 2019 m. kovo 8 d.

Platformos: PS4, Xbox One bei PC

The Division 2

Nepaisant pirmojo nelabai sėkmingo pasirodymo, The Devision, kuomet buvo išleistas 2016 m., tapo perkamiausiu Ubisoft žaidimu, taigi sėkmė tarsi buvo garantuota. Išleista Vašingtone, praėjus septyniems mėnesiams po originalo išleidimo, The Division 2 patobulino trečiojo asmens pasaulio pažinimo patirtį, tačiau dėmesys išlieka Destiny stiliaus žaidėjams. Ubisoft žaidimamas būdinga nuspėjama formulė, ši įmonė žino, kaip sukurti atvirą pasaulį. Galima nujausti, kad tai dar viena poapokaliptinė istorija, tačiau jei nors kažkiek panaši į originalą, žaidimas bus įspūdingas.

The Division 2 išleidimo data: 2019 m. kovo 15 d.

Platformos: PC, PS4 ir Xbox One

 

0 0 vote
Article Rating
Taip pat skaitykite
Prenumeruoti
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments