10 geriausių nemokamų „Steam“ žaidimų

Jums nereikės plačiai praverti savo piniginės, kad galėtumėte mėgautis šiais „Steam“ žaidimais. „Steam“ yra daugelio kompiuterinių žaidimų žaidėjų platforma, kur žaidimai siūlomi nemokamai. Peržiūrėjome „Steam“ katalogą ir išrinkome 10 geriausių žaidimų, kurie yra visiškai nemokami. Tiesa, jums reikės vietos diske, kad galėtumėte parsisiųsti žaidimą. Mūsų pateiktame sąraše yra plataus žanrų spektro žaidimai – veiksmo, šaudymo, kariniai, kovų.

Žinoma, galite tikėtis kelių klasika tapusių žaidimų, tokių kaip Dota 2 ir Team Fortress 2. Tačiau kodėl gi neišėjus iš komforto zonos ir nepabandžius ko nors naujo? Tai jums nieko nekainuos. Įsidėmėkite, kad „Steam“ biblioteka yra didžiulė, todėl šis sąrašas tikrai nėra išsamus.

Brawlhalla

Ar jums patiko Nintendo Super Smash Bros. Serijos? Tuomet atkreipkite dėmesį į Brawlhalla. Tai kovos žaidimas, kur tenka kautis su trimis oponentais. Žaidime didelis dėmesys skiriamas ginklų atakoms. Brawlhalla kiekvieną savaitę keičia šešis žaismingus herojus, tačiau savo mėgstamiausius galite įsigyti naudodamiesi žaidimo valiuta.

Dota 2

Dota 2 yra viena iš išskirtinių „Steam“ platformų. Žaidime yra dvi komandos, susidedančios iš penkių žaidėjų. Komandos siekia sunaikinti varžovą. Visi herojai yra nemokami, nebent norėsite savo žaidėjus padengti nauja oda.

Paladins

Pavadins yra šaulys, panašus į Overwatch. Kiekvienas žaidėjas patenka į vieną iš keturių kategorijų, tai gali būti priekinės linijos kovotojas, žalą skleidžiantis herojus, palaikomasis herojus ar papildomas veikėjas. Paladins žaidime yra daugiau kaip trisdešimt veikėjų ir unikali kortelių sistema. Papildomos funkcijos leidžia pagerinti personažų sveikatą, koreguoti judėjimo greitį.

Path of Exile

Jei jums patinka Diablo, ypač Diablo II, jums gali patikti ir šis žaidimas. Jūs valdote vieną veikėją, kuris tiria požemius ir urvus, kovoja su monstrais, kurie trukdo įvykdyti misiją. Galite bendrauti su kitais žaidėjais, keliauti pagal atsitiktinai sukurtus žemėlapius, kovojant su plėšikais.

Shadowverse CCG

Skaitmeninis, kolekcinis kortų žaidimas, pasižyminti akį traukiančiu anime stiliumi. Žaidimas atsinaujina kas kelis mėnesius, papildomos kortos ir tai supaprastina žaidimą. Jei mėgstate kortų žaidimus ar niekada to nebandėte, Shadowverse CCG gali jums patikti.